Arhiiv Alen Veziko

Alen Veziko

Raadio Elmar esitleb:
Alen Veziko Sinu poole teel

17.08 kl 19 Rõuge Ööbikuoru Villa

Piletid eelmüügist 10/13 € Statoili jaamades ja Piletilevi ja Piletimaailma müügikohtades.
Info 505 9625, info@kontsertkorraldus.ee

Kontserttuuri toetab raadio ELMAR.

Sellesuvine kontsertsari „Sinu poole teel“ on saanud inspiratsiooni ja mõjutust paljudest eelnevatel aegadel toimunud kontserditest, kus Alen on enamasti esitanud mõne laulu üksinda. Täispikk soolokontsert on esinejale väljakutse aga samas annab võimaluse teatud vabadusele interpreteerida ja astuda muusikalisest raamist välja. Kontserdil „Sinu poole teel“ kõlavad juba varem teada tuntud laulud, kuid tutvustatakse ka uut muusikat. Mõned laulud saavad endale uue näo ja värvi, teatud lugude puhul jääb kuulajale äratundmisrõõm. Kuna Alen mängib laval nii klaverit kui kitarri, on kuulajal võimalik tajuda erinevaid kõlavärve ja kogeda emotsioone, mida kutsub esile ülimalt jõuline klaveri ja vokaalmuusika ja peaaegu vaikusesse sumbuv kitarriheli.

„Sinu poole teel“ on kontserdile sobiv pealkiri, kuna soolokontserdiga astub laulja sammu publikule lähemale, olles piltlikult öeldes laval alasti, kaotades distantsi ja piirid, mida tekitab tavapärane suurema koosseisuga laval esinemine. Seega tähendab soolokontsert vahetumat kontakti esineja ja kuulaja vahel. Kontserdil esitusele tulevate laulude hulgast leiab kindlasti lood „Ei ole öeldud tuulde“, „Vala veini“, „Vastu müüri“, „Eilne päev“, kontserdi nimilugu „Sinu poole teel“, uuematest lugudest „Päiksepoolsel tänaval“ ja palju teisi. Olete oodatud kontserdile!

Kontsertidel järgime kõiki valitsuse poolt kehtestatud reegleid.
Tagatud on hajutatus, kohapeal on käte desinfitseerimise ning maski soetamise võimalus.
Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

Facebook

Kontakt

tartukontsertkorraldus@gmail.com
+372 505 9625
+372 551 0038

Tutvustus

Tartu Kontsertkorraldus OÜ pakub Eesti tuntud artistide, muusikute ja instrumentalistide valmis projekte, mis on kokku sobitatud lähtudes nende eripärast, omaloomingust ja kogemusest.