Kontsertidel kõlab „vana Eesti kulda“ – Silvi Vraidi, Tarmo Pihlapi, Genialistide, Jaak Joala jpt repertuaarist ning mõned parimad palad mujalt maailmast näiteks Viktor Tsoi „Kukuška“ ja kindlasti mõni teinegi lugu Aapo Ilvese sulest.
Paul Neitsov on noor kitarrivirtuoos, kes on teinud nii soolokarjääri (sooloalbum „Karlovas on peaaegu kevad“ 2016), kui ka üles astunud mitmetes ansamblites sh Svjata Vatra, rahvamuusika ansambel Sireli, Wilhelm ning duodes Margus Vaheri, Indrek Kalda ja Ruslan Trotšinskiga.
Brigita Murutar on lauljanna ja blogija, tegi debüüdi Eesti Laulul 2014 koos Supernova ja „Laule täis taevakaarega“, on töötanud saatejuhina raadios Elmar, hilisemalt on neiu jätkanud hoogsalt laulmist, andes koos Paul Neitsoviga juba 2 aastat kontserte üle-Eesti.
04.12 kl 19 Rannu Rahvamaja*
Piletid Piletilevis ja Piletimaailmas eelmüügist 13 €, alates 01.10.18 pilet 15/13 € (pensionär, 7-12 a. laps). Kontserdipäeval pilet kõigile 15 €.
* – piletid müügil kohapeal.
Info 505 9625, www.kontsertkorraldus.ee