Arhiiv Gunnar Graps 65
PÕLEMINE – C-JAM ja Kristjan Kannukene

Gunnar Graps 65
PÕLEMINE – C-JAM ja Kristjan Kannukene

GG_web_800x900C-JAMi ja Kristjan Kannukese leegitsev kontserttuur PÕLEMINE

Pühendusega Eesti rocki suurkuju Gunnar Grapsi 65. sünniaastapäevale

Anno Domini 2016 suvel käärib C-JAM koos Kristjan Kannukesega käised üles ja asub järjekordsele tuurile. Meie eesmärk on meenutada ja mälestada põlisest tšellomängijate perest pärit Gunnar Grapsi tema sügisel saabuva 65. sünniaastapäeva eel. Teatavasti oli Gunnar Grapsi isa nii Tartus, Riias kui ka Cēsises tegutsenud tšellist ja pedagoog Igors Gunars Graps-Grafs. Ka väikese Gunnari muusikaline teekond algas 6-aastaselt tšelloõpingutega. Nii otsustaski Eesti kõige väärikam tšellobänd anda Gunnar Grapsi kuulsaimatele hittidele uue kuue ja kutsuda endale abiks Eesti ühe omanäolisema hõbehääle – Kristjan Kannukese.

Mälestuslikus kavas tuleb esitamisele läbilõige Raudmehe loomingulisest teekonnast – alates bluusist ja lõpetades raju metal-rockiga. Samuti on kavas esitada muusikat Gunnar Grapsi lemmikbändidelt – The Rolling Stonesilt, Led Zeppelinilt, Scorpionsilt jpt.

Tulge ja meenutage koos meiega Eesti rocki tipphetki.

03.08 Pärnu Steineri Aed
04.08 Padise Mõisa õu
05.08 Saku Mõisa õu
Kontsertide algus kl 21

Piletid eelmüügist 13 €, alates 01.04.16 pilet 15 € Piletilevis ja Piletimaailmas üle-Eesti. Kontserdipäeval pilet kallim.
Info 505 9625​.​

C-JAM – Põlemine

Aleni blogi

Aleni blogi saab külastada SIIT

Facebook

Kontakt

tartukontsertkorraldus@gmail.com
+372 505 9625
+372 551 0038

Tutvustus

Tartu Kontsertkorraldus OÜ pakub Eesti tuntud artistide, muusikute ja instrumentalistide valmis projekte, mis on kokku sobitatud lähtudes nende eripärast, omaloomingust ja kogemusest.