Arhiiv Luunja Suvekantri 20

Luunja Suvekantri 20

Luunja suvekantri9.juuli 2016 kell 16.00-01.30
Luunja Roosiaias Tartumaal

Selle aasta juulikuus möödub 20 aastat esimesest Luunja Suvekantrist, samas tähistab Luunja vald oma 25. sünnipäeva. 

Aastatel 1997-2003 kasvas festival jõuliselt muutudes rahvusvaheliseks, seda mitte ainult esinejate poolest, vaid ka publiku piiride taguse (Läti, Leedu, Soome, Rootsi) huvi tõttu. Kahjuks Eesti ilmaolud korraldajaid kahel viimasel Luunjas toimumisaastal ei toetanud ja nii otsustati aeg maha võtta. Aga nüüd oleme taaselustamas koostöös Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskusega Luunja Roosiaias 9.07. 2016 kell 16-01.30 Rahvusvahelist Luunja Suvekantri 20 Festivali.

Lavale astuvad – ansambel Ummamuudu, Meie Kantrimees (endine BeerGrass/Meie Mees), Hot Shot Country, Sonimuusikud, Inerts, line dance`u trupid Tiia Suurtee ja Kaie Segeri juhendamisel, päeva ohjab ja lassot keerutab kauboi Onu Bella, rahvusvahelisust lisab ansambel Tsehhist – Real American Country Revival ja päris country hõngu toovad ema ja tütar Ameerikast – Joni Harms ja Olivia, päeva lõpetab KANTRIDISKO. Kindlasti ei puudu lasteala koos programmiga, võimalus süüa-juua, osaleda loosis. Loomulikult sõidutab rahvast Luunjas Saksa tallide pererahvas.

Telkimisvõimalus. 
LASTEALA.

KANTRIBUSS: 9.07 alates kella 16st iga täistund Vanemuise alumisest parklast ja Luunjast tagasi iga pooltund kuni 00.30ni.
KANTRILAEV: 9.07 kell 15 Atlantise eest, 15.15 Karlova Sadamast ja kell 23.30 Luunja Sadamast. Laevapiletite broneerimine ja info tellimine@setoline.ee

Päevapilet eelmüügist alates 13 € Piletilevis ja Piletimaailmas, festivali päeval pilet 20 €.

Allameetrised ja eelkooliealised (k.a. 7 a) tasuta.
Perepilet* ainult eelmüügist 50 €*. 
NB! Festivali päeval perepileteid ei müüda.
* – perepilet kehtib 4 inimesele (ei pea olema sugulased, ainus nõue, et sisenetakse koos üritusele).

Info +372 505 9625+372 551 0038.

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi ja täiendusi.

Joni Harms & Olivia Harms (USA)

Tegemist on Ameerikast, Oregoni osariigist vanavanemate rantsost pärit ema ja tütrega. Joni Harms (56) on osalenud Rodeo Queeni võistlustel 1979 kui Miss Northwest Rodeo. Joni alustas oma muusiku teekonda keskkooli ajal, kui otsustas osa võtta talendi otsingu konkursist. 1989 aprillis, olles leidnud omale plaadifirma, (Universal koostöös MCA Recordsiga) jõudis ta oma lauludega “I Need A Wife” ja “The Only Thing Bluer Than His Eyes” kantri Top40 edetabelisse. 1990. aastal andes välja albumi Hometown Girl, sai Joni samal aastal emaks. Tütar oli kolme aastane kui esimest korda emaga tuuridel kaasas hakkas käima, saates teda nii lava taga kui ka laval. Alates 9. eluaastast kirjutab laule ja saadab ennast kitarri saatel.

Olivia ja Joni

1998. aastal lasi Joni välja oma kolmanda albumi Cowgirl Dreams. Ta on öelnud, et ei karda lalulda oma tõelistest uskumustest ja nimetanud enda iidoliteks artiste: Emmylou Harris, Dolly Parton, Merle Haggard ja George Strait.

Real American Country Revival  (Tsehhi)

Tšehhist pärit kaheksa liikmeline bänd, kelle nimigi ütleb, et mängivad ainult parimaid kantri lugusid. Bändi hüüdlauseks on, et püüda tuleb neid õigeid detaile lugudest, just selleks, et saaks tekkida see õige õhkkond sellest kõige õigemast ameerikalikust kantri tundest. 2014. aastal pärjati bänd Saksamaal International Country Music Award`i auhinnaga.

RACRStagePhotoW

Repertuaaris on – Alan Jackson (You Never Know, Designated Drinker, 1976, Thank God For The Radio, Freight Train, Laid Back “N Low Key, Dixie Highway, Chattahoochee, Mercury Blues) • Brad Paisley (Old Alabama, The World, Folsom Prison Blues) • Toby Keith (Cabo San Lucas) • George Strait (I Gotta Get To You, Loves Gonna Make It Alright, The Seashores Of Old Mexico) • Ronnie Dunn (Let The Cowboy Rock) • Chet Atkins (Poor Boy Blues) • Jake Owen (Yee Haw) • Easton Corbin (A Little More Country Than That) • Eric Clapton (Lay Down Sally) • Billy Currington (I Got A Feeling) • Darius Rucker (Wagon Wheel) • Dixie Chicks (Some Days You Gotta Dance) • Lynyrd Skynyrd (Sweet Home Alabama) • Kenny Chesney (When The Sun Goes Down) • Vince Gill (Liza Jane) • Zac Brown Band (Toes) • Glen Campbell (Try A Little Kindness) • Jerry Reed (The Claw) jpt.

HOT SHOT COUNTRY BAND

Hot Shot mängib muusikat omaloomingust kaasaegse country-rockini ja seda päriselt. 
Myrakas ja Järvekas on pillid käes sündinud mehed ja ei kannata liigse tagasihoidlikkuse all, et seda publikule ka näidata.

Hot Shot

Aastate jooksul oleme koostööd teinud selliste artistidega nagu Airi Ojamets, Jüri Homenja, Vello Orumets, Priit Võigemast, Tanja Mihhailova, Viljo Tamm, Ivo Linna… ansamblid Untsakad, Püffel, Razor, Nööp, Buffet, Viska Viis, Kala, Selfish, Machete jne. Võikski neid kokku lugema jääda.

Eestimaal pole küll vist ühtegi nurgakest, kuhu me erinevate koosseisudega pidu püsti lööma poleks sattunud. Kõik see on andnud põhjaliku kooli ja kindla tunde, et suudame ka kalgimal külalisel tantsukintsu kihelema ja südame soojaks võluda. JEEHHAAA!

SONIMUUSIKUD

Oleme hea-tuju-bänd! Muusikat teeme oma lõbuks ja teiste lõbustamiseks. Mängime enda loodud laule-pillilugusid. 
Oleme väljaandnud 2 plaati – “Perekonnapea” (2009) ja “Provintsi unistajad” (2013)

Sonimuusikud

Bänd:

Alar Salurand – laul, bass, kitarr
Leo Pontus – laul, mandoliin
Andres Joamets – kitarr
Heiki Vilep – linnupesa (cajon) jm vidinad
Külalisena Jouni Himanen (laul), Gennadi Mitt (akordion)

INERTS

Noortest muusikutest koosnev sõpruskond, keda ühendab soov pakkuda publikule kvaliteetset muusikat ja toredat elamust
Koosseis tänase seisuga: vokaal – Tea Sööt, Ann Maser, Kristjan Silm, kitarrid – Andres Vago, akustiline kitarr – Reimo Kivine, basskitarr – Tanel Märjama, trummid – Hans Kristjan Pikani, klaver – Liane Loog.

Inerts

Esimene esinemine oli 6.novembril 2013.aastal,pärast seda oleme teinud erinevate kavadega kontserte Tartu ja Tallinna kohvikutes ja pubides, mänginud tantsuks kultuurimajades, juubelitel ja pulmades ja nüüd Tartu Emajõe Bluus ja Luunja Suvekantri! Enne käime veel 12.juuni Klaipeda lähistel Rusne Country, Folk, Rock, Pop Festivalil-Konkursil.

MEIE KANTRIMEES 

Ansambel koosneb vanadest kantrimeestest, kel kantrimuusika hinges juba ansambli BeerGrassi aegadest.
Vahepeal mängivad mehed igasugu bändides, aga kui kui saabub suvi, siis tuleb kokku Meie KantriMees ja hinges ikka üks ainus viis – jehhuuu kantri!

kantrimees

UMMAMUUDU 

Umamuudu on väljastpoolt vaadatuna Võrus 1989. aasta aprillis loodud ning algusaegadel peamiselt Võrus kui ka Põlvas tegutsenud ansambel, mille repertuaaris on enamjaolt eesti- ja võrukeelsed laulud. Bändi tuntumate palade hulgas on „Kõnõtraat“, „Tunnen ära“, „Valgem pool“ ning lisaks rida muid palu: „Ka sisaliku tee…“, „Ilosa“, „Kosjalaul“, „A mille“,„Kaldal“, jt. 

Ummamuudu

Mõned tähtsamad verstapostid: välja on antud ühtekokku 6 täispikka albumit, 1992. aastal valmis Ummamuudust ETV-s telesaade, 1993. aastal tuuritas bänd Põhja-Saksamaa festivalidel, 1994. aastal osutus „Kõnõtraat“ R2-e I aastahitiks. Navi seltsimajas avati märtsis 2015 Ummamuudu teematuba, kus huvilised saavad tutvuda bändi senise loominguga.

Ummamuudu on seestpoolt vaadatuna nüüdseks viie liikme klubiline kokkusaamine. Aeg-ajalt kohtuvad Antti Perli (klahvpillid, mandoliin, peaaegu asutajaliige), Ludvig Leis (löökriistad), Indrek Veskimäe (viiul), Meelis Leis (kitarrid, lõõtspill, vokaal, asutajaliige) ning Toomas Leis (basskitarr, vokaal, asutajaliige).

Ühe teadjama pillimehe sõnul tehakse rasket tööd vaid selleks, et kvaliteetselt puhata. Ummamuudu üritab juba võimalikult kvaliteetselt puhata ja seda iseäranis hetkil, mil mängitakse nii oma kui ka teiste lõbuks pilli. Igatahes on kõik oodatud puhkusele
Ummamuudu seltsis, ja puhata – nagu kõik teavad – saab kõrgete standardite ja moodsa elutempo juures suhteliselt harva.

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi ja täiendusi.

Luunja suvekantri

TULE KONTSERDILE, KUI:
* SUL ON VAKTSINEERIMISTÕEND
* KUI SUL ON COVID-19 LÄBIPÕDEMISTÕEND
* KUI SUL ON NEGATIIVSE TESTI TÕEND (vastvalt kehtivusele)

Kontsertidel järgime kõiki valitsuse poolt kehtestatud reegleid.
Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

Facebook

Kontakt

tartukontsertkorraldus@gmail.com
+372 505 9625
+372 551 0038

Tutvustus

Tartu Kontsertkorraldus OÜ pakub Eesti tuntud artistide, muusikute ja instrumentalistide valmis projekte, mis on kokku sobitatud lähtudes nende eripärast, omaloomingust ja kogemusest.